Jdi na obsah Jdi na menu
 


Obrazek

 

 

- Stahněte aktualní verzi tohoto programu, který je nezbytný pro váš iPod či iPhone.

- Po instalaci je potřeba nastavit jen par věcí, otevřete tedy program a klikněte v něm na tlačítko edit,  vlevo nahoře dále pak na preference, otevře se vám okno general, kde zatím zaškrtneme složky, které chceme aby se zobrazovali v hlavní nabídce, dají se tu dělat i další úpravy, ale to už je na uvážení každého z Vás.

- Po nastavení požadovaného klikneme na OK a je to. Nyní máme v levem sloupci LIBRARY(knihovny) a vše co jsme si v nastavení upravily.

- Druhá část která je asi nejdůležitější pro vaší práci. Jedná se o přidavaní souborů do iTunes a přípravu na přenos do iPhonu nebo iPodu.

- Chceme-li teda přidat hudbu, kliknem na složku Music, po označení zmodrá, nyní na tlačítko file, dál pak zaleží jestli chcem přidat jednu písničku nebo cele album.

- Pokud jen jednu, ťukneme na add file to library, pokud celé album, klikneme na add folder to library. Stejně pak postupujem u videii, aplikací a vyzvanění.

- Jen doplním, že se Vám budou otevírat okna kde musíte označit kde které soubory máte.

- Nyní připojíme iPhone nebo iPod k PC, iTunes ho po chvilce načte a ukáže se Vám v levém sloupci. Klikněte na něj a naskočí vám nové okno, kde budete mít vše potřebné pro vaší práci.

- V tomto okně můžete označovat všechny soubory, které chcete mít v nainstalovány ve vašem zařízení. Otevírejte tedy v tomto okně např. aplikace a označte které chcete nainstalovat a pokračujte na music, pictures těm zadate opět cestu kde jsou a vyberete ktere složky překopírovat. Po označení všeho co jste chtělí klikněte vpravo dole na aply případně sync. Nechte dokončit synchronizaci a je to.Pokud budete chtít někdy v budoucnu něco odinstalovat nebo vymazat stačí když zrušíte označení a udělate novou synchronizaci.

Návod s obrázky na vkládání hudby a videa zde

 Uzamčeno z důvodu duplikace dotazů.

 

Komentáře

Přehled komentářů

Duplikace

(jirka.rouzi-moderator, 9. 12. 2010 23:09)

Přatelé setkavne se tady z nešvarem zvaným duplikace,to je že se pta více uživatelů na stejnou věc i když dotaz již byl zodpovězen dřive,ptate se na to samé znova.Naše stranky jsou zdarma a tudíž i datově omezeny.Žádám vás tedy aby jste si pročetli příspěvly než se zeptate.Dnes musím tuto diskuzi promazat není to nic osobního.

Smazat hudbu

(Elis, 7. 9. 2010 11:44)

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jak se maže hudba z ITunes. Vim, že stačí připojit mobil a na Itunes přejdu do hudby a pak označení dané písně a delete ale mně to nejde, poraďte, děkuji!

movie

(bara, 10. 10. 2010 18:44)

plsky mam problem nwm jak se davaji filmy do i tunes a pak jak se davaj do iphone 4! plsky poradte! odepiste na babu.e@seznam.cz dekuju

iTunes v PC

(harmony36, 22. 10. 2010 23:25)

Zdravíčko, ať hledám jak hledám v hlubinách netu, zatím jsem nenašel návod na toto :
Jak do iTunes vložit album, které obsahuje různý výběr skladeb a ty jsou od různých interpretů, z různých CD ap. - a to tak, aby se tento výběr prezentoval jako JEDNO CELISTVÉ ALBUM !!!
Zatím se mi všechny skladby jednotlivě rozhází po celé knihovně.
Druhá část otázky. U tohot výběrového alba budou mít všechny skladby svoje "artworky" (obrázky alb). Je i přesto nějak možné vsunout celému albu hlavní artwork, který se bude prezentovat v okně ??? Děkuji za odpověď nebo i za odkaz, kde se toho dočtu.

Re: iTunes v PC

(jirka.rouzi-moderator, 9. 12. 2010 22:31)

V pravo nahoře v iTunes maš 4 tlačítka která ti davají možnost jak se ma knihovna zobrazovat,např jako seznam nebo jako alba a podobně.Pokud chceš mít u skladeb obrazek musíš je vytvořit jako MPEG Layer 3 Audio (.mp3) případně najit nějaky programek jak to s mp3 udělat.Osobně toto nedělam tak ti víc asi neporadím.

mp3

(Mammut, 4. 11. 2010 16:34)

Do knihovny iTunes jsem dal nahrát celou složku Hudba se všemi hudebními soubory .mp3 které mám. Problém je v tom, že se mi do knihovny některé soubory nenahrály. Celkem se mi oproti knihovně ve Winamp nenahrály asi 3 GB. Jsem si 100% jistý, že jsou všechny soubory ve formátu .mp3. Zkoušel jsem i vkládání jednotlivých alb a skladeb, ale nic nepomohlo. Setkal se už někdo s tímto problémem? Dá se to nějak vyřešit?

Re: mp3

(jirka.rouzi-moderator, 9. 12. 2010 22:11)

Hudební alba nebo složky přidavej postupně,u některých může být problém ze sdílením tak se do iTubes asi nemusí nahrat,alba jako takové mohou požadovat administratorské opravnění.

jak z iphonu do pc

(dragon, 22. 10. 2010 19:00)

Dobrý den.potřebuji poradit jak mám dát z iphonu do pc všechny věci?porouchal se mi starý pc a mám nový a z tamtoho nic přehodit nejde a nechci o to přijít děkuji za radu 3luckydragon3@seznam.cz

Kontakty z Iphonu do simky

(Behi, 4. 9. 2010 14:23)

Ahooj..mám amaterský dotaz..prosím vás všem ospoň těm kteří to vědí,jak dostanu kontakty z iphonu do simky???děkuju za pomoc:)

filmy

(kajush, 5. 6. 2010 21:29)

mam takový problém hudbu do ipodu normálně dám ale nejdou mi tam nastrkat filmy. Můžete prosííím někdo poradit?

Re: filmy

(Marek-moderator, 8. 6. 2010 22:00)

Čo presne ti tam ukazuje?

Re: filmy

(Skrblik, 11. 6. 2010 14:31)

Musíš film convertovat v nějakym prográmku do formátu .MP4. Pak v iTunes dáš záložku Movies a pak File > Add new file to library. Nahraje se ti to a nakonec dáš záložku DEVICES a Convert nebo Sync.

Re: Re: filmy

(Alex, 6. 8. 2010 16:41)

a v jakym programu

Unlock 2g, 3g , 3GS nebo 4.0 Iphones.

(Libor, 28. 7. 2010 19:28)

Tento software na všechny typy Iphonu je automaticky odblokuje,jestli potřebujete ho tak se mrkněte sem http://eupartner.webnode.cz/products/automaticiphoneunlocker/

Obrazky

(Spacak, 11. 7. 2010 10:03)

Tak nevim jak to ale nes rano sem mel v itunes sem mohl synchronizovat i obrazky. Tak ted ud jen vymyslet proc mi po upg na os4 nejde wifi ikdyz sem obnovil sitova nastaveni..

Re: Obrazky

(Marek-moderator, 11. 7. 2010 12:42)

Klikneš na iPhone v zozname devices, a hore v lište maš fotografie tak tam vybereš priečinok s foto

Re: Re: Obrazky

(Spacak, 11. 7. 2010 22:42)

No prave tam sem to nemel, az pak druhy den sem to mel.. ale dik.. :)

Obrazky

(Spacak, 10. 7. 2010 13:17)

Cus. Pls jak dostanu obrazky do iphonu? nejak po upgradu na os4 a JB mi nejak PC nenajde IP jako exter disk a v itunes sem nejak nenasel synchonizaci obrazku. dik za radu..

iTunes na 2 počítačích

(colen, 4. 6. 2010 10:58)

Ahoj, nemůžu nikde najít, jestli se dá používat iTunes na 2 počítačích, aniž bych si smazal kontakty, apps apod.

vyřešeno

(mirek, 31. 5. 2010 17:21)

zakopanej pes byl v spy.termin. blokoval mi akce, když jsem chtěl aktual.ovl.


1 | 2 | 3 | 4 | 5

následující »