Jdi na obsah Jdi na menu
 


Obrazek

 

 

- Stahněte aktualní verzi tohoto programu, který je nezbytný pro váš iPod či iPhone.

- Po instalaci je potřeba nastavit jen par věcí, otevřete tedy program a klikněte v něm na tlačítko edit,  vlevo nahoře dále pak na preference, otevře se vám okno general, kde zatím zaškrtneme složky, které chceme aby se zobrazovali v hlavní nabídce, dají se tu dělat i další úpravy, ale to už je na uvážení každého z Vás.

- Po nastavení požadovaného klikneme na OK a je to. Nyní máme v levem sloupci LIBRARY(knihovny) a vše co jsme si v nastavení upravily.

- Druhá část která je asi nejdůležitější pro vaší práci. Jedná se o přidavaní souborů do iTunes a přípravu na přenos do iPhonu nebo iPodu.

- Chceme-li teda přidat hudbu, kliknem na složku Music, po označení zmodrá, nyní na tlačítko file, dál pak zaleží jestli chcem přidat jednu písničku nebo cele album.

- Pokud jen jednu, ťukneme na add file to library, pokud celé album, klikneme na add folder to library. Stejně pak postupujem u videii, aplikací a vyzvanění.

- Jen doplním, že se Vám budou otevírat okna kde musíte označit kde které soubory máte.

- Nyní připojíme iPhone nebo iPod k PC, iTunes ho po chvilce načte a ukáže se Vám v levém sloupci. Klikněte na něj a naskočí vám nové okno, kde budete mít vše potřebné pro vaší práci.

- V tomto okně můžete označovat všechny soubory, které chcete mít v nainstalovány ve vašem zařízení. Otevírejte tedy v tomto okně např. aplikace a označte které chcete nainstalovat a pokračujte na music, pictures těm zadate opět cestu kde jsou a vyberete ktere složky překopírovat. Po označení všeho co jste chtělí klikněte vpravo dole na aply případně sync. Nechte dokončit synchronizaci a je to.Pokud budete chtít někdy v budoucnu něco odinstalovat nebo vymazat stačí když zrušíte označení a udělate novou synchronizaci.

Návod s obrázky na vkládání hudby a videa zde

 Uzamčeno z důvodu duplikace dotazů.

 

Komentáře

Přehled komentářů

-->Pavel

(Marek.moderator, 28. 11. 2009 12:40)

To som uz raz hladal no neuspesne, a ak som nasiel nieco tak bolo to len pre starsie verzie iTunes.
Skus este toto
http://www.apple.com/itunes/download/ a skus si tam vybrat cestinu no niesom si isty ci to pojde

iTunes

(Pavel, 28. 11. 2009 12:38)

Zatím sem totiž narazil jen na češtinu pro iTunes 8 :-(

i-Tunes

(Pavel, 28. 11. 2009 12:32)

Chtěl bych se zeptat jestli náhodou nemá někdo na i-tunes češtinu...


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5